پ
پ

عالی را فدای سافل نمی‌کنند، همیشه سافل را فدای عالی می‌کنند. انسان را برای گوسفند قربانی نمی‌کنند بلکه گوسفند را برای انسان قربانی می‌کنند

☀️ امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف عالی هستند و ما سافلیم، ما اخس هستیم و امام زمان (ع) اشرف است. موجودیت اَخَس بعد از موجودیت اشرف است.

ما را برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف آورده‌اند؛ نه امام زمان (ع) را برای ما.

👈خدا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را، برای خودش خلق کرده است و کل عالم خلقت را که ما عددی در این عالم نیستیم برای امام زمان (ع) خلق کرده است ،برای اینکه ایشان بندگی خدا کنند و درجه‌‌شان بالاست، بالاتر رود.

🔅همانطور که پدر و اجداد بزرگوارشان و پیغمبر خاتم صلوات الله علیهم‌ اجمعین را برای این منظور به دنیا آورده بودند، تا اینکه خدا را بندگی کنند و در این راه رنج‌ها، شکنج‌ها، زجرها ،تبعیدها، خون دل‌خوردن‌ها و شماتت‌ها را تحمل کنند و درجه آنها بالاست، بالاتر رود.
همه‌ی این مشکلات از لوازم و ملزومات بندگی امام زمان و اجداد معصومشان علیهم‌السلام بوده است.

👈 پس امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را برای بندگی کردن و تکامل خودشان به این دنیا آورده‌اند که ما را هدایت کنند و به واسطه هدایت ما مقامشان بالاتر رود، و ایشان این سالهای طولانی عمر مبارکشان را به عبادت و بندگی و تکامل مشغول هستند.

⚡️پس ما برای آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین آمده‌ایم نه آل محمد (ص) برای ما.

🤲 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

➖➖➖➖➖➖➖
📌 📝 بیانی از استاد سید مهدی مرعشی
➖➖➖➖➖➖➖
دین مصفا مکانی برای نزدیک شدن به خدا و امام عصر (عج) و کسب معرفت و اندیشیدن به خوبی ها با کمک قرآن و اهل بیت علیهم السلام
➖➖➖➖➖➖➖
لینک کانال دین مصفا:
dinemosafa@

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.