پ
پ

دل نوشته خطاب به مولایمان حُجَةِ بنِ الحَسَن عَجّ اللّهُ فَرَجَهُ الشَریف در ولادت عموی بزرگوارشان حضرت علی اکبر (ع)

آقاجان! مولای من! حجةِ بن الحسن! تبریک و تهنیت می گوییم ولادت عموی بزرگوارتان حضرت علی اکبر (ع) را کسی که شبیه ترین فرد از نظر خِلقت و خُلق و خوی و اخلاق و گفتار به رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلّم بود ما را در شادی خودتان شریک بدانید.

مولای من، در شادی شما هم من اشک چشمانم سرازیر است و دلم آرام نمی گیرد و بغض، گلویم را می فشرد و نمی توانم شاد باشم، دستم را مشت کرده به سینه ام می کوبم و منتظرم که تو بیایی و انتقام خون عمویتان علی اکبر را از دشمنان بگیری و همه ی محبّین و شیعیانتان را شاد کنی.

مولای من تا تو نیایی شیعه همیشه در غم و اندوه است و فرقی نمی کند مجلس شادی باشد یا مجلس عزاداری اهل بیت.

مولای من! حجّه بن الحسن! به حقّ اجداد طاهرینت علیهم السّلام از خداوند متعال فرج و ظهور خودت را بخواه تا بیایی و انتقام خون حسین و شهدای کربلا را بگیری. و با این کار زمینیان و آسمانیان را شاد گردانی.

خدایا! ما به تو شکایت می کنیم از اینکه پیامبرمان در میان ما نیست و امام زمان ما غایب است عدّه ی ما کم  است و دشمنان ما زیادند و به ما طعنه می زنند و می گویند: چرا امام زمانتان نیامد ؟

خدایا! جوانیمان گذشت بچه هایمان بزرگ شدند و پیرانمان از دنیا رفتند ولی مولایمان ظهور نکرد.

خدایا! چقدر دعای فرج خواندیم و از تو فرج و ظهور مولایمان را خواستیم و چه کسانی  که در میان ما بودند و فرج مولا را می خواستند و الآن در زیر خروارها خاک خوابیده اند، خدایا! من از تو می خواهم که دعاهایی که برای فرج مولایم خواندم را به من برنگردانی و یکبار هم که شده به چشم من سرمه بکشی و مرا ادب کنی تا خدمت مولایم برسم و ناکام از این دنیا نروم مثل پیشینیانی که بودند و امامشان را ندیده، رفتند.

خدایا! خدایا تا زنده ام من را در صف منتظران و یاران مهدیت قرار بده و  اگر مرگ مرا فرا گرفت و امام زمانم ظهور نکرد، از تو می خواهم که من را جزو کسانی قرار دهی که در زمان ظهور حضرت بقیّه الله به دنیا رجعت می کنند و در رکاب حضرتش هستند و به خون خواهی حسین و یارانش برمی خیزند.

خدایا ! ما آن دولت کریمه ی تو را می خواهیم که در آن اسلام و اهل اسلام عزیزند و اهل کفر و نفاق ذر آن ذلیلند. خدایا ! آن وعده ی حقّی که به امام زمانم دادی هر چه سریعتر مقدّر و میسّر بگردان و دل پیامبر و اهل بیت و همه ی  منتظرانش را بدین وسیله شاد کن.

خدایا ! روزی من کن تا در زمان ظهور در رکاب امام زمان انتقام خون علی اکبری که فََقَطَّعوهم بِِسُیوفِهِم اِرباً اِربا  و علی اصغری که ذُبِحَ الطِّفل من الاذُن الی الاُذُن و امام حسینی که فَذُبِحَ کَذُبِحَ الکَبش مانند گوسفند سر بریدند و بقیّه ی شهدا و مظلومین عالم را از دشمنان بگیرم و آن موقع است که همه ی اهل عالم شاد می شوند.

اَلَّلهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرج وَ العافِیةِ وَ النَّصر وَ اجعَلنا مِن خَیرِ اَعوانِهِ وَ اَنصارِهِ وَ المُستَشهَدینَ بَینَ یَدیهِ.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.