پ
پ

⚡️شیطان همه را به نام دین از دین بیرون می‌کند.⚡️

شیطان پدرمان حضرت آدم را چگونه فریب داد؟؟!
آمد پیش حضرت آدم و گفت: ای آدم میدانی چرا گفتند از این گندم نخوری؟

حضرت آدم علیه السلام گفت: نه.
👈 گفت : چون می‌خواهند زمام امور به دست خودشان باشد . و در ادامه گفت: تا از این گندم نخوردی هر لحظه بخواهند از بهشت بیرونت می کنند اما اگر از این گندم بخوری همین جا در بهشت ابدی می‌مانی و نمی‌توانند تو را از بهشت بیرونت کنند و زمام امور از دستشان بیرون می‌رود و در بهشت جاودانه می‌مانی. و شروع کرد به قسم خوردن، و قسم یاد کرد که من شما را دوست دارم و شما را نصیحت می‌کنم و راه خیر را به شما نشان می‌دهم.

👈پس پدر ما آدم علیه السلام و مادر ما حوا سلام الله علیها، از این گندم خوردند و از بهشت بیرون شدند. و شیطان ایستاد و تماشا کرد و گفت: دیدید چطور از بهشت بیرونتان کردم؟!

☀️امام رضا علیه السلام می‌فرمایند: شیطان به حضرت آدم گفت: ای آدم اگرمی خواهی به مقامات محمد و آل محمد صلوات الله علیهم برسی از این گندم بخور.

👈تو روایت آمده که اصل دعوا از اول خلقت سر محمد و آل محمد صلوات الله علیهم بوده است چون شیطان در صلب آدم علیه السلام انوار محمد و آل محمد صلوات الله علیهم را دید و سجده نکرد و استکبار کرد.

➖➖➖➖➖➖
📌 📝 بیانی از استاد سید مهدی مرعشی
➖➖➖➖➖➖
دین مصفا مکانی برای نزدیک شدن به خدا و امام عصر (عج) و کسب معرفت و اندیشیدن به خوبی ها با کمک قرآن و اهل بیت علیهم السلام
➖➖➖➖➖➖
لینک کانال دین مصفا:
dinemosafa@

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.