💠 💠 🔶 بین الطلوعین کانون رحمت خداوند…
22 آبان 1400 - 2:38
بازدید 112
پ
پ

در بین الطلوعین یک کنج خلوت تاریک بنشین، با خدا قدری صحبت کن. با خدا صحبت کن، همانطوری که با پدر و مادرت صحبت میکنی. بگو: خدایا! بنده و برده تو هستم، همه چیزم از توست، خداوندا اگر مرا رد کنی کجا بروم ، اگر بناست تو به بدی من نگاه کنی و چیزی ندهی، باید فرعون و شداد و شمر و یزید را هم خلق نمیکردی! تو در عطا و کرم و رحمتت به بدی اشخاص نگاه نمیکنی !

همینطور با خدا صحبت کن؛ خدایا! عزت بده، عاقبت بخیری و سلامتی بده، پول و سرمایه بده، حافطه و ذهن بده، همسر بده، ایمان مستقر بده، خانه بده….. تا نگیرم، دست از تو بر نمیدارم . حساب خوبی و بدی من سر جایش، حساب کرم و لطف و بزرگواری تو حساب دیگری است . باید بدهی، اگر تو ندهی چه کسی میخواهد بدهد؟ یک قدری از این حرف ها بزن، یک قدری هم بدی‌های خودت را به زبان بیاور ، تا آن وقتی که حال گریه در تو پیدا شود، گریه تو نشانه جواب مثبت خداست، تحقیقاً عوض میشوی، تحقیقاً رحمت خدا شامل حال تو میشود. اینست که بین الطلوعین، کانون رحمت خدا و معدن و کان کرم حق تعالی است.

➖➖➖➖➖➖➖
📌 📝 بیانی از استاد سید مهدی مرعشی
➖➖➖➖➖➖➖

دین مصفا مکانی برای نزدیک شدن به خدا و امام عصر (عج) و کسب معرفت و اندیشیدن به خوبی ها با کمک قرآن و اهل بیت علیهم السلام
لینک کانال دین مصفا:
dinemosafa@

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.