پ
پ

🔸طبق روایات ائمه معصومین علیهم السلام آگاه به ضمائر و نیّات درونی ما هستند. امام عصر عجل اللّه تعالی فرجه الشریف، از همه جا و همه چیز خبر دارند و رزق و روزی مخلوقات در زمان ما به دست با کفایت او تقسیم می‌شود.

⚡️«بِیُمنِه رُزِقَ الوَری وَ بِوُجودِه ثَبَتَتِ الاَرضُ وَ السَّماء» ؛به یُمن وجود او مردم روری می‌خورند و آسمان‌ها و زمین در جای خود ثابتند.

🔅در زمان غیبت رزق از کانال امام عصر به ما می‌رسد. هر امامی در عصر خودش تقسیم کننده‌ی رزق و روزی بوده است. یکی از اساتید بنده روایتی نقل کرد که ابوحمزه ثمالی می‌گوید: در بین الطلوعین همراه امام زین العابدین علیه السلام بودم و گنجشکها سر و صدا می‌کردند ، حضرت فرمود: آیا می‌دانی این گنجشکها چه می‌گویند؟ عرض کردم: خیر. امام سجاد فرمودند: گنجشکها روزی خود را طلب می‌کنند. هر روز در بین الطلوعین روزی‌ها بین مخلوقات به دست ما تعیین و تقسیم می‌شود .

👈خواب بین الطلوعین مکروه و خواب لعنت است و بیداری در بین الطلوعین رزق و روزی را زیاد می‌کند.

✨ رزق و روزی در عصر غیبت کبری به دست امام عصر عجل اللّه تعالی فرجه الشریف است و به سبب او زمین و آسمانها برقرار است. اگر او نباشد زمین و آسمانی نخواهد ماند .

☀️اللهم ➖عجل ➖لولیک➖ الفرج☀️

➖➖➖➖➖➖➖
📌 📝 بیانی از استاد سید مهدی مرعشی
➖➖➖➖➖➖➖

دین مصفا مکانی برای نزدیک شدن به خدا و امام عصر (عج) و کسب معرفت و اندیشیدن به خوبی ها با کمک قرآن و اهل بیت علیهم السلام
➖➖➖➖➖➖➖
لینک کانال دین مصفا:
dinemosafa@

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.