پ
پ

💠 امیرالمؤمنین علی عليه السلام می‌فرمایند :
🔥 روزی خواهد امد که فحشا زیاد می‌شود و محارم هتک می‌شوند و زنا آشکارا انجام می‌شود ، غصب اموال ایتام حلال می‌شود ، ربا خواری رواج می‌یابد ، کم فروشی باب می‌شود ، شراب جو حلال می‌گردد ، رشوه را با نام هدیه پرداخت می‌کنند ، خیانت در امانت می‌کنند ، مردان خود را به شکل زنان و زنان خویش را به هیئت مردان در می‌آورند ، نماز سبک شمرده می‌شود ، مردم برای غیر از خدا حج به جا می‌آورند .

👈وقتی آن روز فرا رسد گاهی هلال روز اول ماه بزرگ تر می‌شود به نحوی که مردم در دو شب آن را می‌بینند و گاهی ناپدید می‌شود به حدی که مردم روز اول ماه را روزه نمی‌گیرند و روز عید فطر را به نیت روز آخر ماه رمضان روزه دارند.
💥آگاه باشید ، آگاه باشید زمانی که از خدا غافل شوید مرگ‌های ناگهانی زیاد می‌شود به شکلی که مرد روز سالم و سلامت از خواب بیدار می‌شود ولی شب در قبر می‌خوابد و یا شب سالم سر بر بالش می‌گذارد ولی دیگر بیدار نمی‌شود❗️
👈 وقتی آن زمان رسید باید انسان قبل نزول بلا وصیت نامه‌اش را نوشته باشد و واجب است نماز را از ترس فوت نماز در آخر وقتش ،در اول وقتش برپا دارد.

✨هر کس آن زمان را درک کرد شب با وضو به بستر رود و اگر امکان داشت همیشه با وضو باشد این کار را انجام دهد زیرا او همیشه در ترس است و نمی‌داند که چه زمانی ملک الموت برای قبض روح ، سراغش می‌آید.

👈شما را هشدار دادم اگر هوشیار شوید و آگاه نمودم اگر آگاه شوید و پند دادم اگر پند گیرید ، در خلوتگاه‌ها و غیر آن تقوای الهی پیشه کنید تا مبادا بمیرید مگر این که مسلمان باشید. [خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: کسی که از دینی غیر از اسلام پیروی کند اعمالش پذیرفته نمی‌شود و او در روز قیامت از زیان کاران است].آل عمران:85.

📚 بحار الانوار: 93/303، ح19،
📚 فضائل الاشهر الثلاثه للصدوق:91،ح 70

〰️〰️🔸〰️〰️🔸〰️〰️🔸〰️〰️🔸〰️〰️

❤️ مولاجان! ❤️
🌷تا نیایی گره از کار بشر وا نشود…

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.