دامهای شیطان رجیم2
11 بهمن 1399 - 18:58
بازدید 122
پ
پ

🖌📋 موضوع مقاله :

🔥🔥دامهای شیطان رجیم 🔥🔥

🔸ششم اینکه: می خواهم تا دم مرگ نیز پیش اولاد آدم باشم ( یعنی حتی وقتی حضرت ملک الموت، عزرائیل برای قبض روح به سراغ انسان می آید شیطان هم حاضر می شود و انسان را وسوسه می کند تا کافر از دنیا برود. ) چنان که امام محمد باقر (ع) فرمودند « هنگامی که انسان در حال جان کندن است خیلی تشنه می شود و در آن هنگام شیطان با یک لیوان آب می آید و می گوید اگر بر من سجده کنی و کافر شوی این آب را به تو می دهم اگر انسان مومن و نماز خوان باشد آب را قبول نمی کند و در غیر این صورت اگر بر شیطان سجده کند شیطان آب را می ریزد و میگوید من از تو بیزارم و می رود »

هقتم اینکه: از تو می خواهم که مرا مخصوصا بر سینه اولاد آدم مسلط گردانی تا او را وسوسه کنم. خداوند در پایان می فرماید: تمام خواسته هایت را بر آورده می کنم ولی هرکس که پیرو تو باشد و فریب تو را بخورد من او را با تو به دوزخ می افکنم که بد منزلگاهی است.

⚡️بعد شیطان می‌گوید :« ای خدا به عزت و جلالت قسم که همه انسانها را گمراه می کنم مگر عدۀ معدودی که بندگان خاص تو هستند و گرنه بقیه همه بنده من هستند.»
سپس گفت :« حالا که مرا بیرون میکنی جایی برای زندگی کردنم معین کن .» خداوند فرمود :«تو را در حمام ها و هر کجا که محل رفت آمد مردم است قرار دادم »

👈شیطان گفت : « غذای من چه باشد ؟» خداوند فرمود سر هر سفره ای که نام من برده نشده بنشین و با آنها که همچون حیوان گرسنه و حریص بدون گفتن آیه شریف « بسم الله الرحمن الرحیم » غذا می‌خورند تو هم بخور . حضرت امام محمد باقر (ع) در این باره فرموده اند: اگر اول غذا یادتان رفت بسم الله بگویید آخر غذا بگویید که شیطان هرجه را خورده استفراغ کند .

بعد شیطان گفت که؛ «من احتیاج به آب دارم » خداوند فرمود : آب تو شراب و هر چیز مست کننده باشد.
بعد گفت : برای من کتاب قرار بده. خداوند فرمود : کتاب تو وَشَم (خال کوبی‌هایی است که بعضی روی بازوها و اندامهای یکدیگر می‌کنند ویا کتب سحر و جادو است .) اولین کسی که سحر و جادو را به انسان آموخت نیز شیطان بود.

بعد شیطان گفت: « برای من حدیثی قرار بده » خداوند فرمود: حدیث تو دروغ است و کسانی که دروغ می گویند حدیث تورا نقل می کنند.

بعد گفت : برای من دام و وسیله شکار قراربده. خداوند فرمود : زنان را وسیله صید کردن و به دام انداختن مردم قرار دادم ….

           💥ادامه دارد💥 

〰🔸〰〰🔸〰〰🔸〰

أَعُوذُ بِاللَّهِ اَلْقَوِيِّ ، مِنَ اَلشَّيْطَانِ اَلْغَوِيِّ*
وَ أَعُوذُ بِمُحَمَّدٍ اَلرَّضِيِّ، مِنْ شَرِّ مَا قُدِّرَ وَ قُضِيَ*
وَ أَعُوذُ بِإِلَهِ اَلنَّاسِ، مِنْ شَرِّ اَلْجِنَّةِ وَ اَلنَّاسِ أَجْمَعِينَ*

نوشته های مشابه

ریحانه ملکوت 1
1 سال قبل
ریحانه ملکوت 2
1 سال قبل
ریحانه ملکوت 3
1 سال قبل
ریحانه_ملکوت 3
2 سال قبل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.